Stowarzyszenie Kolska Trójka, w partnerstwie ze Szkołą Podstawową nr 3 w Kole, Miejskim Domem Kultury w Kole oraz Miastem Koło, ponownie zaprosiło na koncert świąteczny ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS.

 

Spotkaliśmy się z Państwem 5 stycznia 2020 roku na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole. Koncert był okazją, by jeszcze przez chwilę delektować się atmosferą świąt Bożego Narodzenia.

 

Koncert, tak jak jego poprzednie edycje, miał wielowymiarowy charakter. Wystąpili w nim młodzi i zdolni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole oraz ich goście - wydarzenie było zatem okazją do promowania lokalnych talentów. Ale koncert miał również wymiar społeczny - charytatywny. Podczas wydarzenia przeprowadziliśmy zbiórkę publiczną na rzecz osób poważnie chorych. Jesteśmy przekonani, że nasz koncert był dobrą okazją do tego żeby wspólnie im pomóc.

 

Wydarzenie, zgodnie z naszymi założeniami, ponownie miało wyjątkową oprawę muzyczną i wizualną, bo chcemy dostarczać widzom niezapomnianych wrażeń. Wstęp tradycyjnie był bezpłatny, a nasz koncert, z uwagi na ogromne zainteresowanie w latach ubiegłych, zagraliśmy dwukrotnie.

 

Z przyjemnością informujemy, że nasze zaproszenie przyjął i honorowy patronat nad tegorocznym wydarzeniem objął Krzysztof Witkowski - Burmistrz Miasta Koła.

 

Dziękujemy za Wasz udział i serdecznie zapraszamy za rok. Bądźcie Państwo z nami.

 

Szanowni Państwo.
W związku z panującą pandemią, a także w trosce o Wasze zdrowie i życie zdecydowaliśmy się odwołać 4. edycję koncertu. Jesteśmy przekonani, że spotkamy się w dużo lepszej rzeczywistości. Dziękujemy i do zobaczenia.

 

 

 

A tak zapraszaliśmy na 3. edycję koncertu

 

Znajdź nas w sieci

Edycję 2020 wsparli