Ułatwienia dostępu

Koncert

Koncert

 

Stowarzyszenie Kolska Trójka, w partnerstwie ze Szkołą Podstawową nr 3 w Kole, Miejskim Domem Kultury w Kole, Powiatem Kolskim, Miastem Koło i Gminą Koło ponownie zaprosiło na koncert świąteczny ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS.

 

W roku 2023 spotkaliśmy się z Państwem 29 grudnia na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole. Koncert był okazją, by delektować się atmosferą świąt Bożego Narodzenia.

 

Koncert, tak jak jego poprzednie edycje, miał wielowymiarowy charakter. Wystąpili w nim młodzi i zdolni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole oraz ich goście - wydarzenie było zatem okazją do promowania lokalnych talentów. Ale koncert miał również wymiar społeczny - charytatywny. Podczas wydarzenia przeprowadzimy zbiórkę publiczną na rzecz Filipa Bandziorowskiego - ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole. Jesteśmy przekonani, że nasz koncert był dobrą okazją do tego żeby wspólnie mu pomóc.

 

Wydarzenie, zgodnie z naszymi założeniami, miało wyjątkową oprawę muzyczną i wizualną, bo zawsze chcemy dostarczać widzom niezapomnianych wrażeń. Wstęp tradycyjnie był bezpłatny, a nasz koncert, z uwagi na ogromne zainteresowanie w latach ubiegłych, zagraliśmy dwukrotnie.

 

Z przyjemnością informujemy, że nasze zaproszenie przyjęli i honorowy patronat nad tegorocznym wydarzeniem objęli Krzysztof Witkowski - Burmistrz Miasta Koła oraz Robert Kropidłowski - Starosta Kolski.

 

Do zobaczenia w Miejskim Domu Kultury w Kole za rok.

Poprzednie edycje

 

1. edycja (styczeń 2017)

2. edycja (styczeń 2018)

3. edycja (styczeń 2020)

4. edycja (grudzień 2021)

5. edycja (grudzień 2022)